Łódzkie

Producent domków drewnianych w województwie Łódzkim

MAGNUM - firma budowlana produkujące domki drewniane z bali. Produkujemy najlepsze domki z bali w Łódzkim już przeszło 10 lat. Nasz zakład produkcyjny buduje za pomocą najnowocześniejszej technologii oraz z użyciem solidnych materiałów
domki pod klucz

Budujemy pod klucz

Nasze usługi służą bezpośrednio każdemu klientowi. Dzięki naszej produkcji odbierzesz domek "od ręki".
solidna praca i szybkie uslugi

100% profesjonalizm

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam cieszyć się opinią firmy rzetelnej i solidnej. Dbamy o klienta i zawsze oddajemy się w 100% każdemu projektowi.
dokumentacja ikonka

Wszystko pod ręką

Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że od razu otrzymasz pełną dokumentację wraz ze wszystkimi niezbędnymi papierami.
konwersacja ikonka

Rzetelna współpraca

Zadzwoń i umów się na konsultację z naszym przedstawicielem. Dbamy o to aby współpraca z naszymi klientami przebiegała całkowicie transparentnie.

Nowoczesne projekty

Budujemy domki z bali drewnianych jak żaden inny producent. Nasz najnowocześniejszy zakład produkcyjny wytwarza nagrodzone projekty z niezrównaną jakością. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Łodzi i zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.


Solidne drewno

Rezultat budowy chatki z użyciem wysokiej klasy materiałów drewnianych może być oszałamiający. Należy pamiętać, co nasi klienci doskonale wiedzą, że solidne drewno jest niewyobrażalnie trwałe, mimo że może kosztować troszke więcej. Dzięki temu, że drewno pochodzi z naszych tartaków oferujemy najlepsze materiały w rozsądnych cenach.

Budujemy domki Twoich marzeń!

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty dostępnej w wybranych punktach województwa Łódzkiego.