Firma Budowlana Płock

Kompleksowa firma budowlana na terenie Płocka i okolic. Profesjonalne usługi budowlane.

Witam. Jesteśmy profesjonalną i kompleksową firmą budowlaną prężnie działającą na terenie Płocka i okolic. Właściwie to można powiedzieć, że działamy na terenie całego powiatu Płockiego.

Płock i jego okolice jako miasto w centralnej Polsce w województwie mazowieckim jest szybko i prężnie rozwijającym się obszarem. Mnóstwo rodzin decyduje się na budowę własnego domu jednorodzinnego.

Dla takich ludzi jesteśmy właśnie my. Jako firma zajmująca się budownictwem staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów ze zwycięską ręką. Oprócz budowy domów od podstaw zajmujemy się również usługami remontowo – wykończeniowymi oraz dociepleniem domków jednorodzinnych.

Nasza firma wyświadcza swoje usługi zarówno osobom indywidualnym jak i firmom i instytucjom. Przy każdym naszym zleceniu, na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie oraz satysfakcję naszych klientów. Staramy się, aby zawsze byli pewni, że praca jaką dla nich wykonamy jest najwyższej jakości. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Podczas naszej pracy udało nam się zadowolić klientów, którzy zlecili nam prace standardowe jak i te bardziej nietypowe boimy się żadnych wyzwań. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości czy trapiące cię pytania jesteśmy zawsze gotowi i skorzy do pomocy oraz udzielamy fachowych rad. Pomagamy w doborze odpowiednich materiałów budowlanych jak i zapewniamy ich transport.

Zakres naszych usług jest szeroki:

  • Budowa domów od podstaw – Dobrze wiemy, że budowa domu to ogromne wyzwanie dla każdego człowieka. Całkowita realizacja wiąże się na początku ze skrupulatnym planowaniem oraz mnóstwem formalności budowlanych. Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom, że kiedy już dojdą do etapu samej budowy mogą spać spokojnie o jej wykonanie.
  • Kompleksowe remonty oraz wykończenia wnętrz domów, mieszkań i lokali. Czy to domy czy mieszkania, które są w stanie deweloperskich zawsze wymagają wykończenia wnętrz wszystkich pomieszczeń. Nasze usługi w głównej mierze się właśnie na tym opierają. Zajmujemy się kompleksowym wykończeniem domów i mieszkań oraz również przeprowadzamy całkowite ich renowacje.
  • Glazura, terakota, panele i parkiet. Wykonujemy całkowite prace podłogowe do pokojów, przedpokojów, łazienek, salonów i kuchni. Jesteśmy ekspertami kładzeniu glazury terakoty oraz paneli.
  • Szpachlowanie, tapetowanie i malowanie. Prace ścianowe. Zajmujemy się szpachlowaniem, czyli przygotowywaniem ścian do malowania bądź tapetowania. Proces malowania wykonujemy starannie i precyzyjnie tak aby nie powstawały żadne grudki. Tapety kładziemy równo i solidnie.
  • Montaż okien, drzwi i parapetów. Montaż drzwi to z pozoru bardzo trywialne zadanie. Lecz należy mieć na uwadze, że na poprawną funkcjonalność i wygodę użytkowania wpływa poprawne wykonanie montażu. Z nami masz pewność, że zostanie to wykonane bezbłędnie. To samo tyczy się okien. Musisz mieć na uwadze, że nieprawidłowo zamontowane sprawiają, że późniejsza ich funkcjonalność jest problematyczna. Zaufaj naszej ekspertyzie.
  • Ocieplanie i docieplenia domów. Nasza firma skupia się aby ocieplenie budynków było wykonane prawidłowo. Wiąże się to z dbaniem o to aby właściwie przygotować podłożę, należycie zamocować izolację do warstwy nośnej, dokładnie wykonać nadproże, właściwie nałożyć klej na płyty termoizolacyjne, zabezpieczyć styropian przed słońcem i wiele innych ważnych kroków.

Ile kosztuje zatrudnienie dobrych budowlańców?

Koszt zatrudnienia dobrych fachowców zależy od tego jakiej pracy potrzebujemy. Np. zakres ceny budowy domu jednorodzinnego jest bardzo szeroki i głównie zależy od jego wielkości. To samo tyczy się wykonania kompletnej renowacji budynku czy jednego pomieszczenia. Dobre firmy budowlane często życzą sobie nie małą kwotę za wykonanie robocizny, my natomiast staramy się być konkurencyjni w aspekcie ceny i określamy naszą stawkę zazwyczaj poniżej średniej w branży. Dlatego korzystając z naszych usług możesz mieć pewność starannie i terminowo wykonanej pracy zaoszczędzając przy tym mnóstwo pieniędzy. Powrót na stronę z lokacjami.

Usługi remontowo – budowlane SPEC-BUD – Piotr Wójcik
Kostrogaj 29, 09-400
+48 601 713 327
plock@e-budowadomu.pl

Zapraszam do współpracy oraz do rezerwacji terminów.
Na życzenie klienta wystawiamy fakturę.