Firma Budowlana Toruń

UNASD - przykładne usługi budowlane dla Ciebie

UNASD to profesjonalne i kompleksowe usługi budowlane działające na obszarze kujawsko – pomorskim ze swoją siedzibą i głównym obszarem działań w Toruniu.  Na przestrzeni wielu lat firma zbudowała liczną ilość domów od podstaw pod klucz, przeprowadziła znaczącą ilość renowacji oraz doradziła niezliczonej ilości klientów. Świadczy swoje usługi zarówno dla osób fizycznych jak i innych podmiotów.

UNASD doskonale zna obecny rynek oraz to w jakiej sytuacji jest obecnie branża budowlana. Z racji tego, że zdaje sobie sprawę, iż zapotrzebowanie na usługi budowlane stale rośnie zaznajomiła się z najnowszymi technologiami oraz dla o to aby być stale na bieżąco ze wszelakimi zmianami.

kolaż toruński miasto budowlane dla ciebie

Budowa domów

W zakresie usługi firma zajmuje się wyrównaniem terenu i przygotowanie gruntu pod fundamenty, budową fundamentów, postawieniem budynku, konstrukcji dachowej wraz z poryciem montażem okien i drzwi, wykonaniem instalacji (elektrycznych, kanalizacyjnych a także gazowych), tynkowaniem oraz pracami wykończeniowymi i montażowymi..

Remonty

Firma dba aby klient miał całkowitą transparentność dlatego zanim UNASD Toruń przystąpi do wykonania logistycznie wymagającego przedsięwzięcia jakim jest remont sporządzi całkowity plan oraz harmonogram pracy wraz z kosztorysem. Najistotniejszą kwestią jaką bierzemy pod uwagę to ustalenie kolejności wykonywanej pracy. Co innego jest kiedy wykonuje się remont generalny czyli całkowitą renowację domu lub mieszkania, a co innego kiedy klient chce delikatnie odświeżyć ściany.

Wykończenia wnętrz

Zaczynamy pracę od rozplanowania i wykonania instalacji. Następnie zajmujemy się podłogą, tynkowaniem ścian i sufitów.

UNASD Toruń to również grupa specjalistów, którzy są obecni kiedy ich potrzebujesz i zawsze służą pomocą i radą. Indywidualne podejście do sprawy każdego klienta oraz całkowita uwaga jaką im poświęcają to atuty toruńskiej firmy.

Jacek Wojnarowicz
ul. Włocławska 224
87-110 Toruń