Kujawsko-Pomorskie

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Witaj, jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną oferującą klientom szeroki wachlarz usług budowlanych. Skontaktuj się z nami

Kompleksowa budowa domów pod klucz

 

Jesteśmy solidną i fachową firmą na terenie całego województwa Kujawsko-Pomorskiego. Nasza misja jest budowa domów z sposób bezpieczny i solidny zachowując przy tym niezwykłe przejawy innowacyjności i stylistyki.

Świadczymy usługi w rejonie:
Możesz też skorzystać z usług naszych partnerów
Zakres naszych kompetencji:
 • Fundamenty i dach
 • Instalacje elektryczne i gazowe
 • Montaż balkonów i tarasów
 • Izolacje
W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń +48 572 321 904.
powrót

Szybko rozwijające się nasze województwo Kujawsko – Pomorskie niesie za sobą wiele zmian. Postęp cywilizacyjny oraz wzrost dobrobytu sprawia, że coraz więcej rodzin decyduje się na postawienie własnego domu jednorodzinnego. Jako profesjonalne firma budowlana świadcząca kompleksowe usługi budowy domu pod klucz służymy naszym klientom fachurą oraz solidnym wykonaniem. Nasz pełen zakres usług obejmuje:

Kontakt

 

Ile kosztuje budowa domu jednorodzinnego i jak zaoszczędzić?

Wśród wielu ludzi wciąż istnieje nadal aktualny pogląd, że zaprojektowanie oraz budowa nowego domu ponosi za sobą niewyobrażalnie duże koszty. Otóż niekoniecznie musi być to prawdą. Coraz częściej zdarza się, że cena pobudowania nowego domu nie wymaga wcale wielkich inwestycji pieniężnych. Aktualnie w województwie kujawsko-pomorskim często zdarza się zatrudnić ekipę budowlaną, która buduje tanie domy. Więc tak, możesz być jednym z ludzi, którzy zatrudnią fachową firmę budowlaną na skromnym budżecie. Wybierz rozsądnie. Wiele firm oferuje każdemu klientowi swój cennik dzięki, któremu możesz łatwo sporządzić kosztorys. Zanim wyciągniesz pochopne wnioski wiedz, że wcale decydując się na zatrudnienie firmy na tanich kosztach wcale nie oznacza, że będziesz musiał godzić się na wielkie kompromisy i obniżkę jakości. Nasza firma oferuje cenne rady:
Metraż Przykładowego projektu domu jednorodzinnego jakie oferujemy naszym klientom
Pomieszczenie Metraż
Przedpokój 5,5m2
Korytarz główny 7m2
Salon z jadalnią 24m2
Łazienka 4m2
Kuchnia 5m2
Pokój 11m2
Garaż 26m2

 • 1. Wybór odpowiedniej działki budowlanej.
 • Nie bądź naiwny. Często wielu sprzedawców ziemi reklamuje swoją sprzedaż słowami „tanio” lecz później okazuje się, że fakt zapłacimy mniej lecz działka będzie pełna nierówności terenu oraz okazjonalnie drzew i krzewów. Dodajmy do tego koszty wycinki drzew oraz równanie terenu i okazuje się, że zakup działki wcale nie był taki tani. Czy zatem, aby zakupić porządną działkę pod budowę należy również sporo zapłacić? Niekoniecznie, lecz wymaga to umiejętnego oka do szukania okazji, cierpliwości a czasem i szczęścia. Dobra wskazówka: rozglądaj się za działkami, które mają dostęp do wody, gazu oraz linii elektrycznych.
 • 2. Wykalkuluj wydatki oraz sporządź kosztorys.
 • W przypadku gdy myślisz nad zatrudnieniem profesjonalnej firmy w celu zaprojektowania oraz wybudowania domu pod klucz warto rozejrzeć się i skorzystać z pomocy wielu z nich. Oferujemy bliski kontakt z klientem oraz bezpłatne, skrupulatne konsultacje dzięki, którym staramy się wnikliwie przedstawić całą ofertę i omówić każdy nawet najdrobniejszy szczegół. W ten sposób będziesz mógł uzyskać przybliżoną, szacunkową cenę.
 • 3. Postaw na wygodę, prostotę i skromność.
 • Oferując usługi budowy domów już ponad 20 lat wiemy z doświadczenia, że domy wybudowane na bazie prostych kształtów kosztują dużo mniej. Domy postawione na bazie projektu trójkąta, pięciokąta czy trapezu potrafią być całkiem kosztowne. Budynki murowane na bazie kwadratu bądź prostokąta są o wiele łatwiejsze do budowy przez co mogą zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Warto tu dodać, że unikanie skomplikowanych dachów jest również dobrym pomysłem.
 • 4. Buduj w górę!
 • Nie od dziś wiadomo, że najłatwiejszym ucięciem kosztów jest pobudowanie domu wysokiego, lecz zwartego. Dom parterowy 120m2 jest dużo droższy niż dom piętrowy o tym samym metrażu. Aby dokładnie sporządzić wycenę domu skorzystaj z tego kalkulatora.