Producent domków letniskowych drewnianych Pomorskie

Drewniane Domki LetniskoweTwój niezawodny producent domków województwo Pomorskie

Twój wypoczynek dzięki naszym domkom

Nasze domki budujemy z bali świerkowych o grubości 50mm. W cenie wliczony jest każdy element domu: dach, balkony, balustrady, schody, podłoga, drzwi wewnętrzne, okna. W cenie nie został zawarty montaż i transport domka.

Proces budowy domków

Domek letniskowy jest doskonałą alternatywą dla talii podwórku, jeśli chcesz jakiś dodatkowy odcień, lub jeśli chcesz dodatkowe miejsca dla Gości. Po prostu wiem, że podczas gdy jest to projekt lato to nie da się zrobić niektóre lub wszystkie kroki. To doskonały przewodnik, przyniósł ci przez naszych przyjaciół z Summer House 24 pokaże Ci, jak zbudować domek letniskowy DIY krok po kroku.Przed rozpoczęciem pracy, konspekt lub szkic, jak szukać domu lato. Upewnij się, że obejmują liczbę drzwi i okna, które chcesz. Zbieranie listy odpowiednich narzędzi, będzie potrzebne, a także, jaki kolor chcesz zarówno zewnętrznej lub wnętrze Twojej altanie nie jest złe miejsce, aby rozpocząć, albo.

Zaczynamy od fundamentów

Należy rozważyć, czy chcesz betonowej lub podstawy. A betonu base oferuje więcej trwałość, podstawa płyty jest bardziej łatwe do przenoszenia i zamontować, jeśli kiedykolwiek przenieść lub zmienić położenie domu lato. Następny Skaut płaskiej powierzchni, które chcesz fundament. Zakupu betoniarki w celu przygotowania betonu i wlać go do swojej bazy, dopóki jest jeszcze na wszystkie strony.

Stawiamy szkielet

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest pozostawienie miejsca na drzwi i okna. Dlatego mając do konspektu i jak chcesz wyglądać jest tak istotne. Użyj wstępnie docięte do konstruowania podstawowy szkielet domu, w tym ścian i dachu. Ponieważ jest to klatka, domu upewnij się, że każdy kawałek jest silny i mily.

>

Budowa ścian i dachu

Można użyć drewna lub płyty gipsowo-kartonowe do ściany. Na dachu to może być blaszanym dachem, który jest łatwiejsze i tańsze, lub dach pokryty gontem a trochę bardziej skomplikowane i bardziej kosztowne.

Podłoga i polerowanie

Piasek w dół wszystkich powierzchni drewna i betonu do sprawia, że pewność, że wszystko jest nawet i gładkie. Tak to jest najlepszy czas do malowania domu lato. Nawet, jeśli nie chcesz, aby malować drewno upewnij się, że traktują go tak że nie robi ' t rozkładają. Ponownie to do Ciebie, czy chcesz drewna lub betonu podłogi. Jednak barwienia betonu podłogi będzie sprawiają, że wyróżniają się i obróbki drewna podłogi pozwolą mu wytrzymują próbę czasu.

Wstawiamy okna i drzwi

Prawie gotowe. Uruchomić z systemu windows i zainstaluj je zgodnie z instrukcją. Wybierz drzwi tego zwierzęcia domkiem i zrobić to samo. Lub można oba zainstalowane aby upewnić się, że istnieją nie ma problemu!