Kraków

Kompleksowa budowa pod klucz domu jednorodzinnego w Krakowie.

Jako firma, która na pierwszym miejscy stawia klienta, służymy pomocą w każdej sprawie jaka Cię martwi. Kosztorys przygotowywany jest indywidualnie/
duzy domek ikona

Nasz region to Kraków i okolice

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy lubią to, co robią i doceniają zaufanie klientów do ich dyspozycji. Mamy pracowników wykwalifikowanych i technicznie przygotowane w każdym z obszarów pracy. Obsługujemy osoby prywatne, jak również budynki architektury, firm, biur, etc.

Sprawdź inne miasta
pod klucz duza ikona

Nasz cennik

Pracujemy, biorąc pod uwagę potrzeby i gusta, które klient od nas wymaga i wraz z racjonalnym i funkcjonalnym pomysłym osiągamy to, że każdy nasz projekt ma tak wyjątkowy, rezultat. Zakończone, gdy projekt jest zalecany aby rozpocząć przetwarzanie poziomu municipal (zezwolenie na pracę) wyprzedzeniem, ponieważ jest ważnym elementem, który nie jest zawsze brany pod uwagę ogólnie powodując opóźnienia na budowie jest zainteresowanych. Posiadamy konkurencyjne ceny. Sprawdź nasze projekty.

Powrót

Nowy dom dlaCiebie

N asza firma ma historię ponad 20 lat w dziedzinie budownictwa, omówiliśmy kilka skal i motywy, handlowych, gastronomicznych i edukacyjne, przemysłu do obszaru, który wyróżnia się większość jest projekt i budowa domów jednorodzinnych, po wykonaniu więcej niż 300 działa w kilku Motoryzacja, krajów, gospodarstw rolnych i kraj Północnej klubów. Firma przyjmuje system "Pod klucz", który składa się z podpisania umowy na jedną cenę, która towarzyszy dokumentacja pracy i lista techniczne dostarcza klientowi pewność wykonania pracy, koszty i czas.

  • Zaczynamy od fundamentów
  • Wykończenia i tynkowanie
  • Budowa dachu
  • Instalacje elektryczne

Koszty budowy zależą indywidualnie od każdego klienta

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem firmy i zapytaj o wycenę twojego projektu.
Kacper Szczepański
ul. Kallimacha Filipa 118
30-834 Kraków
tel: +48 599 100 091