O naszej firmie

Firma budowlana HouseWwa- doświadczenie od 1990 roku Twóji doświadczeni partnerzy - budowa domów dla ciebie w bardzo atrakcyjnej cenie. Oprócz spełnienia indywidualnych życzeń przez wykwalifikowanych architektów i projektantów jest maksymalne bezpieczeństwo na pierwszym planie: ludzie, którzy budują swój ogromny dom, otrzymują stałej ceny i Gwarancja najniższej ceny, pełną kontrolę kosztów i udokumentowane, 5-faz TÜV testowania w trakcie budowy.

Jako ekspert szczególnie energooszczędne domy stałe z wieloletnim doświadczeniem zaleca roboty murarskie. Każdy masywny rdzeń jest energia. I co energia Kern-Haus jest lepsze niż budynku odniesienia energooszczędnych rozporządzenia (EnEV) Klienci można znaleźć nie tylko firma budowlana z wieloletnim stażem, ale również niezawodny i kompetentny partner, który w pełni zależy od indywidualnych potrzeb właścicieli w Kern-Haus budynków. Kto buduje swój ogromny dom z nami, mówi tak do poszczególnych domów i na rzecz silnej marki.

 Mazowieckie

Dlaczego warto wybrać naszą firmę

  • Doradzamy w sprawie kupna działki pod budowę
  • Dojeżdzamy w każde miejsce na terenie Warszawy i okolic.
  • Używamy najwyższej jakości materiałów budowlanych
  • Posiadamy mnóstwo korzystnych rabatów aby zmniejszyć koszta

Kontakt

Nasi przedstawicieli pomogli już setkom klientów

Zadzwoń a sporządzimy dla ciebie kosztorys

 

Efektywnie i energooszczędnie

Specjalizuje się w wydajności i efektywności energetycznej Budowy domu jest kwestią zaufania, w związku z tym odstawiony się rdzeń personel domu od wstępnej konsultacji do kluczy, solidny dom i poza nią. Kiedy HouseWwa, dostać powyżej średniej zakres usług - wszystko z jednego źródła. Nasza firma opełnione w pełni do potrzeb i pragnień dzisiejszych budowniczych. To zdefiniowany zakres usług, oferując maksimum bezpieczeństwa, zaufania i usługi. Aby uzyskać więcej informacji w sekcji 'Service moduły'.

Rdzeń domy są szczególnie energooszczędnych domów stałych. Każdy rdzeń dom jest znacznie poniżej wymogów ustawodawcy w energooszczędne rozporządzenia. Wszystkie ogromne Domy energooszczędne HouseWwa już klasyfikuje się według standardu klasy o wydajności minimum energii. Aby uzyskać więcej informacji w sekcji 'Energooszczędne rozwiązania'.