Podkarpackie

Wybuduj swój nowy dom na Podkarpaciu z firmą budowlaną MYCHPOLI


Zobacz naszą pełną ofertę!

Zadzwoń do naszego biura

Masz pytania? Zadzwoń do naszego biura i umów się na wizytę z naszym przedstawicielem: +48 800 411 176

Strona główna
8 kroków do domu twoich marzeń

countries


1. Wybrać odpowiednią działkę Wybranie odpowiedniego miejsca może narobić dużego bólu głowy, ale nie panikuj – co roku ponad 10 000 osób mierzy się z tym zadaniem z wielkim sukcesem !
2. Opracować kosztorys Jedną z pierwszych rzeczy, które musisz mieć w miejscu zbudować własny projekt finansuje - i konieczności finansowania dostępne od samego początku może mieć kluczowe znaczenie w uszczelnienie ofertę na działce.
Produktów hipotecznych dedykowane zbudować własny są dziś szeroko dostępne za pośrednictwem pośredników, takich jak my. Tezy pracy na zasadzie płatności etapie, jak fundusze są uwalniane w kluczowych punktach w całym projekcie – z góry lub z dołu, w zależności od produktu, możesz wybrać. Sprawdź nasze wprowadzenie do zbudować własny kredytów hipotecznych tutaj.
Należy zawsze uwzględnić nieprzewidziane wydatki - rozsądne jest co najmniej 10% łącznego budżetu. Być tylko używane do nieoczekiwanych kosztów podczas projektu should'nt te pieniądze, takich jak Fundacja dodatkowe wymagania lub opóźnień nieuniknionych. Jeśli nadal masz nieprzewidziane wydatki na koniec kompilacji, można rozważyć uaktualnienie wykończenia wnętrza lub krajobrazu systemów.
3. Wybrać odpowiedni projekt Czy możesz wybrać pakiet dostawcy (kto będzie dosłownie projektowanie i budowa domu dla Ciebie), aby architekt lub innego domu projektanta, należy wybrać kogoś, kto rozumie Twoje wymagania jest w stanie produkować przemyślane odpowiedzi, które pasuje do Twojego budżetu. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o projektowaniu domu, lub znaleźć inspirację w domach znajomych budowniczych siebie zakończone.
4. Kontakt z odpowiednią ekipą Wczesny kontakt z planistami jest najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy Twój projekt jest wykonalny. Większość władz lokalnych, planowanie departamentów oferta 'poprzedzającej złożenie wniosku porady' (niektórzy chcą opłaty za to). To może pomóc, aby uzyskać silny pomysł co Twój oficer, planowania i nie stylu akceptuje warunki ogólne, rozmiar i wszelkie materiały postanowienia. To świetny sposób, aby upewnić się, że stoją na największe szanse na uzyskanie pozwolenia na budowę, gdy przyjdziesz do złożenia aplikacji.
5. Wybrać ładny budynek Wielu producentów siebie po raz pierwszy wybrać pakiet firma poprowadzi ich przez projekt i zbudować proces. Firmy te zazwyczaj oferują konfigurowalne domyślne domy a także możliwość indywidualnego projektu.
Innych budowniczych siebie wolą używać architekt i głównego wykonawcy lub Menedżera profesjonalnego projektu. Wielu podobnych do projektu zarządzania kompilacji siebie, w celu oszczędności finansowe dzięki bacznym okiem na robociznę i materiały.
Często architekta lub pakiet dostawcy będą sprzyjać konkretnej budowy systemu, takie jak ramki cegły i blok lub drewna. Ale nie bój się przejąć inicjatywę, jeśli masz silną poglądów na temat za pomocą metody określonej kompilacji.
6. Poznaj podstawowe posortowane Zanim zajdziesz z projektem, ważne jest upewnić się, że masz odpowiednie zgody na budowę, w tym pozwolenia na budowę, budynek kontroli zatwierdzenia oraz wszelkie specjalne uprawnienia (np. ochrony obszaru zgody).
Możesz should'nt tak Zabezpiecz swoją inwestycję uzyskując prawo zamówień, gwarancji i ubezpieczeń na miejscu. Nawet, Jeśli Twój wykonawcy(-ów) posiadają już polis ubezpieczeniowych, nadal musisz wykupić ubezpieczenie od dostawców specjalistycznych, które zbudować własny, takich jak zbudować własny strefy lub BuildStore.
7. Przygotuj swoje działki Pierwszym krokiem w fizycznie wyszedł projektu jest przygotowanie witryny do pracy budynku. Oznacza to, że sortowanie roboty ziemne - przed wyczyszczeniem roślinność niwelacja działki (Jeśli wymagane) i dokładnie określający okopach. Generalnym wykonawcą lub firmy dedykowane groundworking radzi sobie z tym etapie, jak również drenaż i wlać Fundacji.
8. Do dzieła Rozpoczęciem pracy na powłoce strukturalnych domu jest ekscytujący czas. Większość producentów siebie wybrać między dwie metody budowania ich projektu, z których oba są prawie na równi dla efektywności pod względem kosztów. Cegieł i bloczków jest ulubionym tradycyjnych i znanych, natomiast doskonale nadaje się do budowy szybkich, przewidywalne harmonogramy szkielet drewniany. Wiele innych systemów są dostępne, w tym strukturalne panele izolowane i izolacyjne betonu szalunku, i jest warte zbadania, czy to może lepiej pasować projektu.
Luźno mówi, projektu budowlanego chce Twojego domu wpadają w pięciu etapach: pracy Fundacji; pierwsze dom wiatr i Pogoda mocno (dach, okna i drzwi w); najpierw naprawić (początkowej usługi, wkręty strukturalne i tynkowanie pracy); Druga Poprawka (prace wykonane po tynkowaniu); i ostateczne dekoracji.