Rybnik

Firmy budowlane w Rybniku. Budowa domu pod Klucz dla Ciebie.

Szybki odbiór

Witaj. Jako Firma budowlana MATEX oferujemy budowę domów na terenie Rybnika i okolic.

Wieloletni staż

Posiadamy duże doświadczenie w branży budowlanej. Działamy od lat 90, i przez cały czas naszej pracy wybudowaliśmy wiele domów.

Doskonała współpraca

Od wielu lat stawiamy na zatrudnianie doskonałego personelu, który skontaktuje się z tobą i doskonale zrozumie Twoją wizję.

Konkurencyjne ceny

Nasz cennik jest bardzo korzystny i skonfigurowany dla każdego klienta indywidualnie.

Indywidualne podejście do każdego klienta.

O nas

Firma budowlana z naciskiem na indywidualne życzenia - słuchamy, rozumiemy i budujemy tam według Twoich potrzeb, niezależnie czy mówimy o całorocznym domku lub domek letniskowym. Sprawdź inne miasta. Mamy również duże doświadczenie w tym optymalizacji domy letnie zastosowanie. I w kraju prowadzi se do własnych luksusowe kombineret brug i udlejning, dobra inwestycja z bezpieczne.

Nasze projekty mówią same za siebie


Nasi klienci cieszą się z domów, które dla nich zbudowaliśmy Kiedy zostawisz u nas zlecenie nowego domu, nie musisz się już dalej o nic martwić. Cała praca zostaje na naszych barkach, a jako że mamy fachową ekipę i cenimy twój czas możesz spodziewać się świetnych rezultatów. Można się tam dostać vælge skabt osobowych i arkitekttegnede domu wraz z naszych architektów udfra nasz plan piętro lub od pustej strony.