Skorzystaj z usług kompleksowych usług firm budowlanych w Wielkopolsce. Budowa domu pod klucz.

Nowoczesne domy w województwie wielkopolskim.

Od samego początku naszej działalności w 2001 roku skupiliśmy zostały na zapewnienie mieszkańcom wielkopolski najwyższej jakości domów po przystępnych cenach. Domy, które są Twoje. Dla przykładu możesz też skorzystać z firmy z kujawsko-pomorskiego.Twój własny styl, twoje oczekiwania w zakresie jakości, Twój budżet. Wszystko łatwe i przyjemne.

Każdy nasz wybudowany dom jest wygodny i uniwersalny z pieknymi meblami, aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń mieszkalną. Zamieszczamy te małe dodatki, takie jak kafelki i urządzeń tak, że w domu jest znośny, od momentu, w którym możesz poruszać się

Jeżeli pragniesz mieć swój nowy dom w regionie Wielkopolskim, gwarantujemy, że otrzymasz doskonałą wartość dla pieniędzy jakie przeznaczysz na Twój nowy domu. Skontaktuj się z nami dzisiaj i Dowiedz się, dlaczego ma więcej, aby świętować, kiedy budynek celebracja domów. Cieszymy się również partnerstwem z producentami domków letniskowych!

Zadzwoń do nas. Przeprowadzimy Cię przez cały proces planowania Twoje nowego domu, zaczynając od działki po fundamenty.

Krzysztof Majewski
ul. Szajnowicza Jerzego 58
60-682 Poznań
+48 699 000 121

Budujemy i stawiamy domy na lata - to nasza dewiza

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowymi, profesjonalnymi i pełnymi usługami budowlanymi a także wykończeniem i adaptacją działającą na terenie miasta Poznać w Wielkopolsce a także pobliskich miejscowości. Nasza działalność rozpoczęła się jeszcze w latach 90 a dokładnie w roku 1995 kiedy to postanowiliśmy rozszerzyć nasza działalność i stworzyć dużą i prężnie rozwijającą się firmę, która sprosta rosnącym wymaganiom klientów oraz szeregowi wyzwań jakie niósł za sobą bum na rynku budowlanym na całej Wielkopolsce w latach 90.

Jako przedsiębiorstwo stawiamy przede wszystkim na solidność wykonywanych usług. Dotrzymujemy terminów i nie zawodzimy naszych klientów. Od przeszło 20 lat jesteśmy z wami i dla was z naszą sprawną, doświadczoną i odpowiednio przeszkoloną załogą, która podejmie się każdego wyzwania budowlanego.